KURT-1
 
8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po














Agnes K.
Kristýna P.

Kuba E.
Eliška Ž.

Nela
Silva

Maty



Mikuláš V.
Veronika V.
Aisha





Út














Max R.
Vilda M.

Ema B.
Nina B.

Klaudie
Aneta

Eliška K.
Veronika S.

Matěj B.
Jakub H.

Zdeňka H.





St

















Silva
Viki

Eliška Ž.
Nela

Tereza H.


Ben
Maty

Aisha





Čt















Mikuláš
Max R.
Tereza Č.
Kristýna Č.

Laura F.
Karolína S.

Julča
Lucka

Veronika V.
Kristýna P.

Lukáš N.

.


















Silva .
Viki

Áďa
Klaudia

Ben


Ema
Nina

Agnes








So



































Ne




































Legenda
   Tonda
   Radek
   Soňa
   Natálka
   Jiný
   Obsazené hodiny

KURT-2
 
8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po

















Ondra
Tomáš

Klára


Sam
Vašek

Tereza V.
Kristýna B.

Klára S.





Út

















Jakub K.
Patrik K.

Miriam


Kuba H.
Martin H.

Tereza Š.


Sam





St

















Ondra
Tomáš

Tobiáš O.


Klára


Tereza Š.
Elisa







Čt

















Jakub K.
Patrik K.

Klára


Sam
Vašek

Tereza V.
Kristýna B.

Miriam




















Eva D.


Nina D.


Tobiáš O.


Elisa


Tereza Š.
Martin H.







So



































Ne




































Legenda
   Tonda
   Radek
   Soňa
   Natálka
   Jiný
   Obsazené hodiny

KURT-3
 
8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po



































Út
























Tadeáš R.










St

















.





Tadeáš R.











Čt

















Tadeáš R.











David
Filip




























Petr M.
Tereza H.










So



































Ne




































Legenda
   Tonda
   Radek
   Soňa
   Natálka
   Jiný
   Obsazené hodiny

KURT-4
 
8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00
Po



































Út

















Robik


Max Č.


Tobiáš H.


Christianne
Tereza Č.

Laura
Julie




St

















Robik


Matěj B.
Jakub H.







Muhamad
Rita




Čt

















Nikol


Fanda


Tereza Č.


Max Č.


Muhamad
Rita






















Robik


Christianne
Aneta S.

Jakub H.
Matěj B.


Alice
sparing






So



































Ne




































Legenda
   Tonda
   Radek
   Soňa
   Natálka
   Jiný
   Obsazené hodiny